Усі регіони України готові до проведення другого туру імунізації проти поліомієліту

 • Фахівці МОЗ України під головуванням заступника міністра Ігоря Перегінця, за участі представників ВООЗ і ЮНІСЕФ, провели селекторну нараду з обласними та районними структурними підрозділами з питань охорони здоров’я, щоб визначити стан готовності лікувально-профілактичних закладів усіх рівнів до проведення другого раунду імунізації дитячого населення проти поліомієліту.
   
  Як відомо, другий раунд має охопити період двох тижнів – з 30 листопада до 13 грудня 2015 року.

  «Перший раунд дав нам можливість охопити щепленнями близько 65% дітей, що є непоганим результатом, до якого ми доклали чимало зусиль», – відзначив заступник Міністра.

  За його словами, з цього раунду винесено певні проблемні моменти, які потребують вирішення та які треба обов’язково врахувати в наступному раунді. Це, зокрема, узгодити статистично визначені показники цільових груп і кількість визначених категорій дітей для проведення вакцинації, визначити відповідальних на місцях за доставку та наявність вакцин в усіх лікувально-профілактичних закладах; дотримуватися визначеного переліку протипоказань до проведення вакцинації; посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу як серед медичних працівників, так і батьків, скоординувати для цього більш чітку взаємодію із органами освіти.

  Як відомо, тривалість першого раунду вакцинації ОПВ склала три тижні, наступних раундів вакцинації (другого та третього) – має бути два тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ  становить один місяць.

  79a558ce6caa25a55209cc77c3987ae4

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!