Устриці з нововірусом: прикарпатців попереджають про небезпечні продукти

 • До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення, щодо виявлення сальмонели в порошку з цибулі, експортованому з Індії (експортер Natural Agro Foods) до Німеччини (виробник Lay Gewurze OHG-AP-N: TH 04503) та до України – Lay Specie (вул. О.Мишуги, буд.2, оф.401, м.Київ, 02140) та щодо виявлення нововірусу в устрицях, експортованих з Франції (виробник La Famile Boutrais) до України – ТОВ «СІЛВЕО» (вул. Печенізька,34, м.Київ,04107).

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган.

  Фахівці звернулися і до покупців:

  “Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за телефонами: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь”, – йдеться у повідомленні.

  Читайте також: на Прикарпатті незаконно виготовляли фальсифікований алкоголь.

  Фото – ілюстративне (джерело).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!