Уже не «золота». Для Калуша привезуть дешевшої солі

  • Солі для посипання доріг у Калуші завезуть значно більше. Учора, 9 жовтня, на платформі публічних закупівель ProZorro, була опублікована  додаткова угода, яку уклали КП «Калушавтодор» та підприємець Віталій Косило.

    Нагадаємо, нещодавно депутати Калуської міськради виділили додаткові кошти на закупівлю солі для посипання доріг взимку. «ГК» з’ясував, що місто купує сіль за рекордною ціною – понад 2,5 тис. гривень за тонну. Івано-Франківськ платить на тисячу менше, Долина — теж.

    На публікацію, очевидно, відреагували в Калуській міській раді. Тож, учора на ProZorro опублікували додаткову угоду. В ній ідеться про зменшення вартості солі та збільшення її кількості.

    «Встановити, що ціна на сіль технічну зменшена, а кількість Товару, який поставляється збільшений, у зв’язку із зменшенням витрат на доставку Товару», — йдеться у документі. Датується він, до слова, 20 вересня. Втім, сумніву в тому, що насправді його укладали вже після публікації немає. Адже і комісії міської ради, на яких обговорювалася вартість солі, і сесія, і розмова із журналістом директора «Калушавтодору» відбувалися вже після зазначеної дати.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!