В Болехові бійція АТО нагородили медаллю “За бойову звитягу”

 • 29 січня, на засіданні міської ради Болехова нагородили учасника, уродженця міста, Дмитра Маланюка, за бойову звитягу.

  Четверта сесія міської ради міста Болехів розпочалася зі спільного виконання гімну України. Після цього міський голова вручив учаснику АТО Дмитру Маланюку медаль “За бойову звитягу” і подякував від імені міської ради за віддану службу на захист Вітчизни.

  IMG_0058

  Як зазначив міський голова Богдан Мельник, урочистості присвячені дню Соборності України відбудуться в Болехові в неділю 31 січня, де і будуть нагороджені ще три учасника АТО. У зв’язку з тим, що Дмитро Маланюк 30 січня відїжджає на схід, прийняли рішення вручити йому відзнаку на сесії міської ради, куди й запросили його разом з дружиною.

  “Дякую вам і бажаю доброї служби”, – додав очільник міста

  IMG_0069 IMG_0064

  Після того, як міський голова вручив відзнаку, дружина пана Маланюка звернулася до Богдана Мельника, з проханням допомогти у  вирішенні земельної суперечки, яка давно тягнеться.

  “Я вас благаю вирішити це питання. Я вже більше не можу”, – в сльозах сказала вона.

  IMG_0071

  Міський голова запевнив, що земельна комісія уважно розгляне звернення дружини Дмитра Маланюка і пообіцяв максимально сприяти як найшвидшому вирішенню суперечки.

  Далі, четверта сесія міської ради продовжилась в звичному режимі, із затвердженням порядку денного, на якому стояли важливі питання податкової ставки для мешканців міста на 2017 рік.

  Нагадаємо, що загальний ресурс болехівського бюджету зросте на 12,8%.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!