У Болехові на сесії міської ради засумнівалися у дійсності генплану

 • Сьогодні, 20 січня, в Болехові відбулася чергова третя сесія міської ради, де розглядалися питання змін до міського бюджету, а також комплекс земельних питань, який у деяких моментах викликав протиріччя між депутатами міської ради, а також представниками обласної ради.

  Більшість проектів рішень стосувалася затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність. Через свою однотипність, питання з 8-го по 20-те, було запропоновано голосувати пакетом.

  IMG_0291

  Всі проекти рішення попередньо пройшли земельну комісію та схвалені нею. Таким чином, проголосували за 12 проектів рішень, щодо земельних ділянок, розмір яких не перевищує 0,10 га та дали дозволи на розробку відповідної технічної документації.

  Проте, один проект рішення викликав жваву дискусію між депутатами міської ради Болехова та депутатом обласної ради Галиною Макотою. Він стосується надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,85 га.

  Все тому, що відповідно до ще не затвердженого генерального плану забудови Болехова ця ділянка може бути перспективною для житлового будівництва. Але тільки, якщо очисні споруди, які знаходяться по сусідству, будуть винесені за межі міста. В свою чергу, земельна комісія стверджує, що частина даної ділянки непридатна для будівництва.

 • Після активних дискусій, про те, що робити з цією ділянкою, за це рішення було таки проголосовано, міська рада схвалила проект рішення про розроблення проекту землеустрою.

  Нагадаємо, що загальний ресурс болехівського бюджету зросте на 12,8%.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!