В Чернівцях молотком побили голову осередку “Стоп корупції”

 • Голова чернівецького осередку «Стоп корупції» Микола Петіченко отримав травму голову та численні забої у результаті нападу невідомих. На активіста з молотком накинулись двоє зловмнисників. Наразі Микола Петіченко з травмами перебуває у лікарні.

  «Це вже другий напад на представників «Стоп корупції» у Чернівцях за останні два дні. 7 березня четверо осіб з арматурою накинулись на Валерія Аіріні. Тепер зловмнисники здійснили напад на голову представництва «Стоп корупції» на Буковині – Миколу Петіченка. Ми пов‘язуємо ці спроби жорстокої та кривавої розправи над нашими колегами з їхньою професійною діяльністю та серією їхніх резонансних розслідувань проти корупційних схем у місцевій прокуратурі та митниці», зазначили у «Стоп корупції».

  Нагадаємо, після нападу на активіста чернівецького осередку «Стоп корупції» Валерія Аіріні поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Про це представникам осередку повідомили у відділі комунікації поліції в Чернівецькій області.

  Додамо, на активіста «Стоп корупції» Валерія Аіріні 7 березня напали невідомі особи. Четверо чоловіків жорстоко побили нашого колегу біля під’їзду його будинку.

  «У той момент, коли Валерій Аіріні виходив з дому, на нього накинулись спритники з арматурою. Наразі чоловік уже прийшов до тями й перебуває у лікарні. Ми з’ясовуємо усі обставини нападу. Але пов’язуємо цю криваву розправу виключно з професійною діяльністю Валерія. Останнім часом він як громадський активіст та журналіст почав проводити низку розслідувань щодо корупційної діяльності правоохоронців регіону. Ідеться про прокуратуру та митницю. Ми більш ніж упевнені, що нашого колегу замовили місцеві правоохоронці-корупціонери, а напад здійснили їхні поплічники», – розповів голова чернівецького осередку «Стоп корупції» Микола Петіченко.

  Додамо, зловмисники під час нападу на активіста чернівецького осередку «Стоп корупції» Валерія Аіріні передали «вітання від Ігоря Васильовича». Саме так звати очільника першого заступника прокурора Чернівецької області Мустецу. Про це повідомив голова місцевого осередку «Стоп корупції» Микола Петіченко.

 • «Ми з Валерієм якраз готувались до прес-конференції, на якій хотіли озвучити журналістам усі факти корупції, які нам у ході розслідувань вдалось викрити у прокуратурі та митниці. У злочинних схемах фігурують прізвища перших осіб відомств. І сьогодні ми якраз обдзвонювали та запрошували представників ЗМІ на прес-конференцію з цього приводу», розповів Микола Петіченко.

  “За нашими заявами суди порушили кримінальні провадження проти деяких місцевих чиновників. Ми надали багато фактів, що стосуються розкрадань бюджетних коштів, контрабанди лісу, інших товарів”, – зазначив Аіріні.

  Лікарі встановили діагноз постраждалому активісту «Стоп корупції» Валерію Аіріні “забій м’яких частин голови”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!