У Долинській ОТГ знову виявили фальсифікований алкоголь

 • Працівниками Державної Фіскальної служби  в Івано-Франківської області спільно з долинськими правоохоронцями, в одній із торгових точок вилучили алкоголь з підозрою на фальсифікат.

  Під час проведення слідчо-оперативних заходів, в одному з сіл громади, виявили місце накопичення ймовірного фальсифікату. Остаточно про сумнівний товар стане відомо після результатів проведення лабораторного дослідження, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Долинську міську раду.

  За результатами проведених обшуків вилучили пляшки незаконно виготовленої алкогольної продукції.

  Наразі тривають слідчі дії, вживаються заходи зі встановлення кола осіб, причетних до незаконної діяльності з метою притягнення їх до відповідальності.

  Окрім того, міський голова Іван Дирів зобов’язав відповідні органи провести перевірку в торгових точках міста. Як результат – виявили фальсифікат алкогольної продукції із акцизними марками старого зразка. Алкоголь вилучили та вживаються комплексні заходи з метою виявлення порушників та в подальшому недопущення подібних випадків.

  Також днями представники робочої групи виявили торгівельний заклад, через який реалізовувався алкоголь сумнівної якості. На продукцію зловмисники наносили акцизні марки з номерами, що були видані у попередні періоди, тобто використали марки старого зразка.

  Нагадаємо, Хлібом та видовищем: як на Долинщині туристів заманюють

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!