“Івано-Франківський облавтодор” прозвітував про роботу за останні чотири дні

 • Щодобово у ДП “Івано-Франківський облавтодор” чергують загони необхідних машин та механізмів, які складаються з піскорозкидачів, самоскидів та навантажувачів.

  14-17 січня на дорогах Івано-Франківської області для забезпечення належного проїзду задіяли 68 одиниць спецтехніки та 105 робітників. Використано 420 т піщано-соляної суміші. Повідомляє прес-служба САД.

  На Яблунецькому та Вишківському перевалах випало до 10 см снігу. Для розчищення дорожнього покриття від снігу задіяли три  одиниці техніки, для підсипки використано 25 т піщано-соляної суміші.

  За даними Івано-Франківського обласного гідрометцентру у найближчі кілька днів (18-22 січня 2016р.) передбачаються опади (сніг), на дорогах ожеледиця. Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням під час руху за складних погодних  умов бути уважними та обережними та чітко дотримуватися правил дорожнього руху.

  На даний час рух транспорту та проїзд автомобільними дорогами Івано-Франківської області загального користування забезпечений.

    Філія “Косівський райавтодор”, ділянка дороги Р-62 Верховина-Чернівці.

                                                                                                            

                                                                                                            Ділянка дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

  Ділянка дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

  Нагадаємо, що Василь Буджак очолив Івано-Франківський облавтодор.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!