У Франківську з глядачами розмовляли на інтимні теми: в драмтеатрі показали on-line провокацію

 • Вчора, 22 грудня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбувся прем’єрний показ вистави-провокації “Інтимна зона”.

  Режисер on-line провокації, директор драмтеатру Ростислав Держипільський інсценізував твір Винниченка “Закон”. Постановник зізнався, що ця вистава стала для нього цікавим експериментом, адже простір камерної сцени заграв по-новому : глядачі сиділи навпроти вікна і моментами бачили вулицю, був імпровізований подіум та прозора кімната з пластиковими стінами. Також спроба стосувалася емоцій персонажів, які миттєво перемикались із сміху на плач та навпаки.

  У виставі зіграли вчорашні випускники театрального факультету, сьогодні вже повноцінні актори драмтеатру : Ірина Буняк (Інна), Андрій Мельник (Панас) та Мар’яна Тимчишин (Люда).

  Перед глядачем гостро поставили запитання аборту, сурогатного материнства та зради. На сцені показали сумну історію подружжя, яке пережило аборт. Головна героїня Інна не могла мати дітей та вдалась до крайнощів – укладення договору про сурогатне материнство із секретаркою свого чоловіка Лідою (Мар’яна Тимчишин). Але ані Інна, ані її чоловік Панас не витримали такої спроби народити собі дитину.

  Впродовж усієї вистави глядачів тримали у напрузі та наводили факти, які стосувались абортів та сурогатного материнства. Зал аплодував стоячи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!