В інфекційній лікарні є 33 франківці з підозрою на COVID-19

Сьогодні, 25 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про ситуацію в місті під час карантину станом на 9:00.

За словами мера, сьогодні в Івано-Франківській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 33 особи з підозрою на коронавірус. Також в обсервацію забрали чоловіка жінки з Чукалівки, яка нещодавно померла (прим.ред. – наразі не підтверджено, чи був у неї коронавірус).

“Крім одного пацієнта всі в задовільному стані”, – каже мер.

Також він додає, що сьогодні о 12:00 відбудеться комісія із надзвичайних ситуацій. На ній затвердять ще декілька змін та рекомендацій до правил карантину.

О 14:00 відбудеться нарада голів ОДА та мерів з президентом України.

“Ми пропрацювали питання і направили до центральної влади, до Уряду, до президента. Найбільше, що очікуємо – розгортання ефективних лабораторій, які будуть давати не експрес-тестування, а на 100% достовірні тести”, – сказав Марцінків.

Нагадаємо, що 19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом підтвердили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції. 

Потім в Івано-Франківську виявили ще трьох хворих на COVID-19. Всі вони контактували із жінкою, що померла.

Також у франківській лікарні померли дві жінки. Наразі перевіряється, чи був у них коронавірус.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!