87 сіл, міст та ОТГ Прикарпаття змагаються за кошти для втілення своїх ідей

 • В Івано-Франківській області 87 місцевих громад подали проекти для участі у дев’ятому обласному Конкурсі програм розвитку місцевого самоврядування. У більшості з них пріоритетом є розвиток туризму.

  Про це пише “Укрінформ” з посиланням на прес-службу  Івано-Франківської обласної ради.

  «Для участі у дев’ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 120 проектів від 87 місцевих громад, в тому числі 16 ОТГ. Найбільше проектів подано по першому пріоритету – підвищення туристично-рекреаційного потенціалу – 51», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що найактивнішими виявились місцеві ради Надвірнянського району, які подали 16 проектів , Тлумацького району – 15 і Снятинського – 11 проектів. Усі вони  розроблялися за визначеними пріоритетами: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки, розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст.

  Окрім цього, на конкурс «Краща спортивна громада» подано 13 заявок, «Громада кращого довкілля» – 11, «Краща етнокультурна громада» – 14 заявок.

  Наразі проекти вже розглянули на засіданні Координаційної ради Програми розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської області, яка відбулася під головуванням очільника обласної ради Олександра Сича.

  Результати дев’ятого конкурсу обіцяють оголосити на початку грудня 2019 року. Після цього буде визначена сума, яку скерують з обласного бюджету на реалізацію програм-переможців.

 • Традиційно ці проекти фінансуються у співучасті обласної ради, місцевої та організацій-партнерів.

  Читайте також: Ігор Слюзар розповів про основні проблеми Коломийської ОТГ

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!