В Івано-Франківській ОТГ створять нову відпочинкову зону

 • Через збільшення площі Івано-Франківської ОТГ з’явилась потреба у створенні та облаштуванні додаткових зон для відпочинку та активного дозвілля містян. Таку рекреаційну зону створять на виїзді з села Крихівці, поруч з озером.

  «Крихівці потребують створення рекреаційної зони. В нас тут територія досить велика і це дає можливість створити гарну відпочинкову зону з дитячими та спортивними майданчиками. Треба розвивати спортивний інтерес у дітей і це буде місце, де можна зібратись», – ділиться мешканець Крихівців та керівник ГО Крихівецьких учасників АТО Роман Дзібій.

  Це збережена зелена зона, а також можливість зробити тут ще одне додаткове місце для відпочинку. Ділянка знаходиться на підвищенні та саме завдяки цій особливості їй не грозить підтоплення. А озеро, яке знаходиться поруч, живиться та оновлюється завдяки підземним джерелам.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вирушив на локацію, де планується здійснення майбутніх робіт.

  «Таку зону ми вже зробили у Чернієві. А це буде нове місце для відпочинку мешканців. У контексті розвитку нашої громади це хороший та потрібний проєкт, над яким працюватимуть дизайнери. Це буде місце, куди б хотілось приїхати відпочити», – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Читайте також: На Надвірнянщині висадили алею громад

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!