В Івано-Франківській податковій тестово запустили “електронну чергу”

У Центрі обслуговування платників Івано-Франківської державної податкової інспекції в тестовому режимі розпочала роботу “електронна черга”

З 2 січня 2020 року, усім відвідувачам центру, для того, щоб отримати адміністративні послуги, необхідно зареєструватися та одержати талон з номером. Про це повідомили в пресслужбі Державної податкової служби в Івано-Франківській області.

У разі виникнення труднощів з реєстрацією громадяни можуть звернутися за допомогою до консультанта-модератора. Інформація про всіх відвідувачів, які зареєструвались для отримання адмінпослуги в порядку черговості відображатиметься на електронному табло. Для зручності платників в залі №3 облаштували місця для очікування.

Звертаємо увагу, що наразі «електронна черга» працює в тестовому режимі. Протягом цього періоду працівники податкової служби Івано-Франківщини зможуть подивитися як загалом працює система, визначити витрати часу на отримання адмінпослуг, оцінити наскільки зручно це для платників тощо.

Також, важливою частиною є відгуки клієнтів і їх опрацювання, адже думка платників є дуже важливою для податківців.

По завершенню тестового режиму, врахувавши всі зауваження та пропозиції, відбудеться офіційне відкриття “електронної черги”.

Читайте також: у Франківську не запровадили електронний квиток у транспорті, як обіцяв Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!