В Івано-Франківській школі гостює німець

З вересня в Івано-Франківській загальноосвітній спеціалізованій школі №5 перебуває учасник програми міжнародної організації UNESCO – 19-ти річний Максиміліан Альбінгер з Дюссельдорфа.

Ця програма надає можливість випускникам шкіл пройти своєрідну практику для вибору майбутньої професії, яка в Німеччині – норма. Щорічно велику кількість абітурієнтів за кошти організації відправляють в школи з вивченням німецької мови в різних куточках світу.

14885891_10154011889048848_1682738094_n

Макс бачить зацікавленість учнів української школи, але зізнається, що німці поводяться коректніше. Дана практика до вподоби хлопцю, адже тричі на тиждень він проводить уроки сам. Решту часу він сидить на уроках в класі, спостерігає, відповідає на запитання учнів та вчителів. Він може сам вибирати, на які уроки німецької йти, учні часто запрошують його до себе.

«На уроках пояснюють забагато граматики, через що вчителі не відводять достатньо часу на спілкування з учнями, до того ж такі уроки є нудними, а матеріал не запам’ятовується як слід».

Макс житиме в Івано-Франківську до кінця  навчального року. Можливо, саме це перебування допоможе йому визначитися з майбутньою професією.

Діана Гаст, гурток журналістики МЦДЮТ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!