В Івано-Франківському магазині жінку звинуватили у крадіжці, вона переконує – безпідставно

 • Декілька днів тому, 6 березня, у магазині «Торговиця», що на вулиці Івана Миколайчука в Івано-Франківську трапилась конфліктна ситуація. Літню жінку охоронці магазину звинуватили у крадіжці.

  Про це повідомила похресниця жінки, Аліна Шубська на сторінці у соціальній мережі.

  За словами пані Людмили, яку звинувачують у вчиненні злочину, в той день вона пішла в магазин по продукти.

  «Раптом до мене підійшов охоронець і наказав йти за ним. Я не розуміла, що діється, та все-таки пішла. У підсобці він показав мені відео з камер відео спостереження, на яких жінка, що зовнішньо наче схожа на мене, бере сир з полиці та кладе собі у сумку», – розповідає Людмила.

  Жінка каже, що обурена діями охоронців, адже злочину не вчиняла.

  «У мене почалась істерика, я ніколи нічого не крала, а тут мене зробили злодійкою. На камерах було чітко видно, що я не схожа на потенційну крадійку. Я нижча ростом та і тілобудова інша»,- обурюється пані Людмила.

  Згодом за викликом приїхала патрульна поліція, яка також опрацювала записи.

  «Патрульні, які прибули на виклик, підтвердили, що на відео інша жінка. А один з правоохоронців порадив мені заплатити гроші за нібито вкрадений товар. Однак я відмовилась, адже злочину не вчиняла», – бідкається Людмила.

  Касири магазину та інші працівники, натомість, підтвердили, що на відео саме Людмила.

  «Галицький кореспондент» звернувся за коментарем до поліції.

  «Патрульні, які прибули на виклик, встановили, що охоронці магазину затримали жінку, яка дуже схожа на ту, що 2 лютого вчинила крадіжку на суму більше ніж 30 гривень. Правоохоронці взяли пояснення у працівників закладу і в межах своїх повноважень склали адміністративні матеріали за статтею 51 ч.1 з приводу злочину. Усі матеріали надали в суд для прийняття рішення», – розповіла Христина Мриглід, старша інспекторка пресслужби УПП в Івано-Франківській області.

  «Галицький кореспондент» зателефонував у магазин, щоб взяти в них коментар. Однак, там ніхто не відповів на телефонний дзвінок.

  Фото з допису Аліни Шубської у соціальній мережі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!