В Івано-Франківському медуніверситеті призначили виконувача обов’язки ректора

 • Професора Руслана Козового призначили виконуючим обовʼязки ректора Івано-Франківського національного медичного університету.

  Про призначення повідомив сам Руслан Козовий на власній сторінці  у фейсбуці. 

  «Наказом міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка з сьогоднішнього дня призначений виконуючим обовʼязки ректора Івано-Франківського національного медичного університету. Для мене це велика честь. Дякую керівництву за довіру!», – написав професор.

  За словами Руслана Козового, університет працюватиме в нормальному режимі, його призначення не впливатиме на навчальний процес і господарську діяльність, а вибори наступного ректора університету пройдуть чесно і прозоро. Новопризначений в.о. не допустить інтриг, політики чи зведення рахунків з опонентами.

  Руслан Козовий – лікар-генетик, професор кафедри медичної біології та медичної генетики ІФНМУ. Закінчив Коломийське медучилище в 1996 році, Івано-Франківський медичний університет в 2002 році за спеціальністю «Лікувальна справа» спеціалізація медична генетика на базі національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Пушика.

  У червні 2005 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю генетик. Член Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

  Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України оголосило про проведення конкурсу на заміщення посади ректора Івано-Франківського національного медичного університету. Вибори мають відбутися 19 січня 2024 року.

  Нещодавно про бажання очолити медичний заклад повідомляв Руслан Савчук.

  З 31 липня в Івано-Франківському національному медичному університеті було нове керівництво. Міністерство охорони здоров’я України поклали обов’язки ректора ІФНМУ на Миколу Островського.

  У попереднього ректора Миколи Рожка закінчився контракт.

  До теми: Студент ІФНМУ став міжнародним майстром із шахів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!