В Івано-Франківському ОПЦ підтвердили дві смерті від коронавірусу

Сьогодні, 1 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів, що за весь час на Прикарпаття надійшло 127 результатів ПЛР-тестів на коронавірус. З них 65 виявилися позитивними. 

“На жаль, вже підтверджено п’ять випадків смерті від коронавірусу на Прикарпатті. Двоє з померлих – в обласному перинатальному центрі. У нас дійсно, здається, наближається пік епідемії. Тому зараз потрібен максимально суворий режим самоізоляції, а також дотримання всіх інших заходів”, – сказав Федорів.

Першою з померлих від COVID-19 стала жителька Болехова, Жінка померла на наступний день після пологів. Пологи були фізіологічні, дитина народилася на терміні 38-39 тижні вагітності.

Директор Івано-Франківського ОПЦ Юрій Павлушинський розповів, що пацієнтка, яка померла, мала контакти з іншими жінками. Він також додав, що зараз важко визначити джерело її інфікування коронавірусом.

“Їх є чотири. Точніше, є одна, але вже у чотирьох жінок наразі температура. Ми їх перевели в обсерваційне відділення, провели експрес-тести на коронавірус – вони негативні. Всі вони лежать в окремих палатах, їх стан задовільний, ситуація нормальна”, – пояснив Павлушинський.

Щодо другої смерті, то він пояснив, що жінка поступила до них на гінекологічну операцію і померла. Вона не була вагітною. Детальнішої інформації наразі немає.

Також стало відомо, що четверо медиків Івано-Франківського обласного перинатального центру захворіли на коронавірус

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!