В Івано-Франківському технічному університеті стартував масштабний науковий форум

 • Вчора, 5 лютого, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував науковий форум – VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні», яка триватиме до 8 лютого.

  Сьогодні ІФНТУНГ став науковим осередком, в якому провідні фахівці обговорювали на міжнародному рівні актуальні питання розвитку технологій, прогресивних методів обробки і технологічного обладнання в машинобудуванні. Ця проблематика об’єднала велику кількість науковців – понад 90 вітчизняних вчених з різних куточків України та близько 20 – з інших держав (Польщі, Румунії, Боснії і Герцоговини, Німеччини, Італії, Іспанії).

  «Насправді у світі є дуже багато проблем, але їх вирішення неможливе без застосування новітніх прогресивних технології у всіх галузях. Наш університет працює в енергетичній галузі. Так склалося, що в енергетичному балансі України нафта і газ займають понад 50%. І для того, щоб наша держава була енергонезалежною й енергоефективною, ми повинні розвивати цю галузь. Але які б технології не були напрацьовані науковцями, якщо немає належного рівня машинного обладнання, не буде розвинене машинобудування, яке забезпечить реалізацію цих технологій, означену проблему неможливо буде вирішити», – наголосив на важливості заходу ректор університету, професор  Євстахій Іванович.

  Тематика конференції охопила низку актуальних проблем, серед яких актуальні питання, тенденції розвитку, економічні та організаційні аспекти механічної інженерії, інженерної освіти і наукових досліджень; прогресивні технології машинобудівних виробництв, розробки, виготовлення та дослідження машинобудівної продукції; інформаційні технології, комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів; інженерія мехатронних систем та інші.

  Нагадаємо, Франківські студенти відзначають Китайський Новий Рік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!