В Івано-Франківську активно ремонтують ліцей №4

Навчальні заклади Івано-Франківщини готуються до зустрічі з вихованцями.

Як тривають роботи та що вже зроблено традиційно перевіряє міський голова Руслан Марцінків. Сьогодні він навідався до ліцею №4 та дитячого садочка №30 «Ластівка».

Дитячий дошкільний заклад «Ластівка» – це санаторний садок. Тут виховуються дітки з вадами мовлення. До слова, це єдиний заклад в області логопедичного типу. Він має 6 різновікових груп для дітей віком від 3 до 8 років.

Тут завдяки програмі НЕФКО проводять роботи з енергомодернізації. А також – замінюють дах. Роботи ще тривають, але за словами завідувачки Галини Голуб’як, до кінця літа планують все завершити.

«Насправді ремонти розпочали ще наприкінці весни. І дуже багато вже зробили: демонтували стару систему опалення, замінили вікна, встановили нові радіатори. Зараз триває утеплення підлоги. А також будемо перекривати дах. Хочемо, щоб наші вихованці отримували не лише якісну підготовку, але і комфортні умови перебування», – розповідає пані Галина.

Ліцей №4 також не пасе задніх. Тут не менше вирує робота: ремонт харчоблоку, встановлення огорожі, різноманітні поточні роботи, облаштування окремих чотирьох входів до закладу для розділення та зменшення потоку учнів. А також ліцей – переможець проектів одразу у двох програмах: Конкурсі проектів і програм, а також «Бюджет участі». Участь у різного роду програмах для закладу – вже звична справа. За словами директорки Ірини Гаврилюк, це чудовий спосіб залучити активну батьківську громаду до покращення школи.

«Ми третій рік поспіль беремо участь у програмах. Цього року закупили стільці в актову залу за конкурсом проектів і програм. Минулого року замінили вікна завдяки «Бюджету участі», цього року також перемогли, але ще не реалізували проект», – пояснює Ірина Гаврилюк.

Як запевняє заступник директора департаменту освіти і науки Наталія Микула, цей рік – особливий для освіти. Адже, окрім звичних ремонтів, доводиться долати виклики, що продиктовані пандемією – організовувати необхідні заходи безпеки.

«Попри все ми готуємося до нового навчального року. Перевіряємо як ремонтуються заклади, як йде підготовка до 1 вересня. Багато вже вдалося зробити. Місто росте. Зокрема – й якістю освітнього простору. Тому працюємо, щоб дати дітям все найкраще», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Читайте також: Марцінків перевірив три міські навчальні заклади

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!