В Івано-Франківську будують комунальний дитячий садок

 • В Івано-Франківську триває будівництво комунального дитячого садочка по вулиці Отця Блавацького, на території ЖК «Опришівська слобода».

  Житловий багатоквартирний комплекс, зазначив міський голова Руслан Марцінків, почали будувати ще 3 роки тому, а отже зі збільшенням мешканців у мікрорайоні необхідне було розширення інфраструктури.

  Садок має близько 280 квадратних метрів. Тут передбачено всі приміщення згідно зі всіма будівельними нормами, які повинні бути в дитячих садочках. Вже за 2-3 місяці будуть завершені всі роботи з облагородження.

  «Сьогодні ситуація в країні набагато гірша, ніж це було декілька років тому. Але, я вважаю, що треба не зупинятися і далі відкривати місця в дитячих садочках. А в тих мікрорайонах, які будуються й поготів. Тому у співпраці з компанією «Ярковиця» саме тут в мікрорайоні відкривається комунальний дитячий садочок. Я думаю, що все буде гарно і наступного року з першого вересня дітки сюди підуть», – каже Марцінків.

  За словами директорки Департаменту освіти та науки Вікторії Дротянко, ситуація із дитячими садками у місті стабілізувалась. Збільшилась кількість як комунальних, так і приватних закладів.

  Завдання натепер – будівництво шкіл у цьому мікрорайоні.

  «Наразі батьки, як працюючі, так і не працюючі, мають змогу віддавати своїх діток в дитячі садочки. І садочки можуть прийняти всіх. Та постає питання шкіл, і наступний етап – це все ж таки будівництво школи чи в цьому мікрорайоні, чи в іншому, звісно, у співпраці з забудовником», – пояснила Вікторія Дротянко, заступниця міського голови, директорка Департаменту освіти та науки.

  Комунальний садок планують збудувати за пів року. І вже наступного першого вересня дошкільний заклад працюватиме і прийматиме діток.

  Читайте також: В Івано-Франківську ремонтують ще один дитсадок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!