В Івано-Франківську для дівчат відкрили «Швейний табір»(відео)

 • Пошити свій перший виріб власноруч. Задля активного літнього дозвілля, для школярок в Івано-Франківську влаштували «Швейний табір».

  Дівчата протягом п’яти днів опановують кравецьку майстерність. Вони готують викрійки для своїх виробів. Шиють перші стібки на швейній машинці. Все це – під чітким керівництвом вчителів, пише “Вежа”.

  У таборі дітям запропонували пошити панамки, косметички чи торби.

  Так, учасниця навчання Настя пошила власну екосумку. Марійка спробувала пошити панаму. Це – її перший власноруч пошитий виріб. Дівчина хоче більше дізнатися про професію швеї. Зокрема, під час табору має намір пошити ще й косметичку – для себе та мами.

  «Швейний табір» влаштувала громадська організація «Творче коло». Проєкт – для дітей пільгових категорій, що перебувають у складних життєвих обставинах.

  Організатори мають намір збільшити можливості безкоштовного профорієнтованого дозвілля.

  Протягом табору учасники не лише шитимуть речі, а й стануть більш екосвідомими.

 • Зокрема, вчителі спонукають дітей до екологічного використання матеріалів для власних виробів. Відтак передбачається спільний перегляд фільму на тему перенасичення текстилю в світі.

  Для поглиблення професійної майстерності для дітей проведуть навчання із фінансової грамотності. Зокрема, зіграють гру, яка дасть їм знання в цьому напрямку.

  Читайте також:  Поки мама шукала підлітка з Прикарпаття, він випасав худобу на Херсонщині

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!