В Івано-Франківську хочуть заборонити дяльність “Свободи”

На сайті електронних петицій сьогодні, 11 січня, зареєстровано пропозицію про заборону діяльності ВО “Свобода”, прирівнявши її до Комуністичної партії.

Зокрема, в тексті звернення, що розміщене на сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська, йдеться про те, що представники ВО “Свобода” відзначались неадекватною поведінкою та хабарництвом в Івано-Франківській міській раді.

epa01330882 Red flags fly amidst a crowd during the May Day celebrations in downtown Kiev, Ukraine, 01 May 2008. Ukrainian supporters of Communist party celebrated International Workers' Solidarity Day in the centre of Ukrainian capital Kiev.  EPA/SERGEY DOLZHENKO

“Пропоную: прирівняти ВО “Свобода” до КПУ, тим самим, заборонивши діяльність, вищевказаної структури на території Івано-Франківська. Позитивне вирішення даного питання надасть змогу франківчанам проявити себе політично свідомими громадянами України, показати приклад територіальним громадам інших великих міст і зберегти рідне місто від корумпованих чиновників. Слава Україні!”, – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, що на сайті електронних петицій до влади м. Івано-Франківська з’явилося декілька петицій емоційного характеру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!