В Івано-Франківську “Маршем слави” вшанують борців за незалежність України

 • Сьогодні, 21 березня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконачого комітету.

  Під час нього проголосували за підготовку до вшанування пам’яті учасників визвольної боротьби за відновлення української державності.

  Так, 7 квітня на вулиці Княгинин, 29 відбудеться вшанування пам’яті від 70-річчя з дня загибелі від рук енкаведистів молодих націоналістів-оунівців, учасників молодіжного націоналістичного підпілля Василя Гросберга, Ганни Соколовської і Ганни Сміжак.

  23 травня та 14 червня відбудеться вшанування пам’яті та відзначення річниці з дня народження Євгена Коновальця. 26 травня на центральних вулицях міста влаштують Марш Слави Української Повстанської Армії.

  Також 30 червня на вулиці Шухевичів відзначатимуть річницю з народження Романа Шухевича. До речі, впродовж травня-червня йому мають встановити пам’ятник.

  7 липня поблизу пам’ятника Ленкавському відзначатимуть річницю з дня народження Степана Ленкавського, 18 серпня вшанують пам’ять українського громадського та політичного діяча, дисидента, націоналіста, в’язня радянських концтаборів Михайла Дяка, а 15 жовтня – відзначатимуть день народження Степана Бандери.

 • На організацію та проведення заходів місто витратить понад 74 тисяч гривень.

  До теми: Фестивалі та конкурси: у Франківську розповіли про роботу Народного дому

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!