В Івано-Франківську мати вже рік відсуджує вкрадену дитину

Попри рішення Івано-Франківського міського суду, Ілона Черпак не може забрати дитину в батька – Ярослава Чепрака.

Вчора, 30 серпня, відбулося третє засідання Апеляційного суду в Івано-Франківській області. Колегія суддів поцікавилася у батьків Валентина чи вони намагалися примиритися. Ілона розповіла, що додому до свекрухи, яка проживає у Борисполі, вона не повернеться, хоче жити окремо. Але  чоловік їй цього не пропонував. Ярослав (з ним був зв’язок через інтернет) заперечив цю інформацію. Сказав, що він навіть винайняв квартиру, аби подружжя жило окремо.

Слід нагадати, що минулого року чоловік Ілони викрав хлопчика з монастиря, де жінка перебувала під опікою сестер-монахинь. Ілона подала до суду, аби розлучитися та визначити місце проживання хлопчика з нею. Чоловік викрав хлопця, вдаривши одну з монахинь у голову. Сестра зі струсом мозку двічі лежала в лікарні. Представник чоловіка Валерій Кузьменко на суді поправив жінку: батько не вкрав сина, а всього-на-всього “відікрав крадене”.

7 квітня Івано-Франківський міський суд ухвалив лишити Валентина з мамою. Тоді батько Ярослав Черпак написав апеляційну скаргу. Аргументовуючи це тим, що рішення першої інстанції – незаконне. Проте Апеляційний суд став на бік матері і ухвалив рішення Івано-Франківського міського суду лишити без змін.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!