В Івано-Франківську на хабарі затримали капітана військової частини

  • В Івано-Франківську затримано начальника групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння авіаційної техніки військової частини міста.

    До затримання долучилася військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону спільно з УСБУ в Івано-Франківській обл. та ВКР ДКР СБУ, повідомляє на власній сторінці у фейсбук тимчасово виконуючий обов’язки військового прокурора сил антитерористичної операції Олег Сенюк.

    “Начальник групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння авіаційної техніки техніко-експлуатаційної частини однієї з військових частин Івано-Франківського гарнізону капітан К. за 7 тис грн хабаря вирішив домовитись із начальником техніко-експлуатаційної частини авіаційної техніки цієї ж в/ч. Натомість «просив» не повідомляти в правоохоронні органи про виявлені факти розкомплектування військового майна, а точніше – електро-гідро установки, призначеної для гідро-живлення літака. Крім цього, сприяти у списанні вказано розкомплектованого майна”, – йдеться в дописі.

    Капітану-правопорушнику одразу повідомили про підозру за ч. 1 ст. 369 КК України, Івано-Франківський міський суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 60 діб.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!