В Івано-Франківську нафтовики пікетують обласну раду

 • Сьогодні, 31 березня, під стінами Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбувся пікет працівників нафто-газовидобувної компанії “Укранафта”, у зв’язку з тим, що були призупинені дозволи на видобуток газу і нафти в області.

  Представники з різних міст і сіл області, в яких проводиться видобування корисних копалин підприємством “Укрнафта” вийшли на пікет під білий будинок в Івано-Франківську, з вимогою до сесії обласної ради, посприяти у відновленні дозволів на видобуток нафти і газу.

  Ігор Копач, голова об’єднаного профкому працівників ПАТ «Укрнафта», розповів про те, що зараз практично по всій області призупинено видобуток газу і нафти, а це грозить серйозними наслідками. Зокрема, якщо підприємство закриють, то більше 20 тис. людей втратять роботу, Надвірнянський район залишиться без основної статті доходів.

  “Наростає напруга в селищних радах, в громадах, в нашому колективі. Ми терпіти більше не згодні. Ми не просимо, ми тепер вимагаємо. Ми вимагаємо припинити антидержавницьку політику окремих чиновників уряду, дати нам, нафтовикам, право на працю. Маємо надію, що обласна рада підтримає наші вимоги, адже їх підтримали всі місцеві ради, на теренах яких ми працюємо”, – закликали організатори пікету.

  Оператор одного із родовищ розказав, що кожен день простою може призвести до екологічної катастрофи, оскільки видобуток не відбувається, то тиск у сховищах поступово зростає, а якщо їх взагалі закрити, то це може стати причиною вибуху.

 • Нагадаємо, що близько півтисячі науковців вийшли на пікет сьогодні у Львові.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!