В Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів

 • Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбувається засідання колегії управління спорту ОДА, в кінці року  також вирішили нагородити кращих спортсменів області за підсумками 2017 року.

  “Я хочу привітати усіх з досягненими результатами, бо це є спільна робота спортсменів, тренерів. Мені приємно, що сьогодні ми можемо відзначити грошовими винагородами найкращих, я переконаний: у 2018 році робота стане більш ефективною і спортсмени зможуть краще готуватися до змагань різних рівнів”, – зазначив Олег Гончарук, голова Івано-Франківської ОДА.

  ”В році, що минає, ми доклалися до розвитку спорту майже стільки, скільки і заклали в бюджет. На наступний рік у нас є амбіційні плани, які ми будемо реалізовувати, не зважаючи на інтереси приватних осіб”, – звернувся до спортсменів Олександр Сич, голова облради.

  Він розповів, що у наступному році таки створять спортивний манеж, а також почнуться роботи зі зведення біатлонного стадіону.

  На нагородження завітав також визначний прикарпатський спортсмен Роман Вірастюк. Він побажав колегам року без травм та вручив посвідчення заслуженого тренера України Аіді Євтушенко. Спортсмени отримали грамоти обласної ради та грошові винагороди за спортивні заслуги у розмірі 3 000, 5 000, 7 000, 10 000, 15 000 та 18 000 гривень.

  Свої нагороди, як подяку від Федерації боксу, отримали також Олег Гончарук, Олександр Сич та Роман Вірастюк.

  Читайте також: Перший громадський транспорт Станиславова: як це було 79 років тому

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!