В Івано-Франківську нагородили випускників, які здали ЗНО на 200 балів

 • Сьогодні, 26 серпня, голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів зустрівся з учнями, які отримали 200 балів на ЗНО. Очільник області нагородив їх подяками.

  Таких дітей на Прикарпатті є 20. Кожен з них отримав найвищий бал із одного або більше предметів. 

  «Цьогорічний показник балів один з найвищих за останні п’ять років. Зокрема, сім дітей здали ЗНО з англійської мови відмінно, і це дуже добре», – каже Федорів.

  Михайло Чудик із міста Долини. Він отримав 200 балів з математики та фізики.

  «Я дуже люблю математику і розв’язувати складні задачі. Мені подобаються точні науки. Планую продовжити навчання в Америці, а потім хочу повернутися в Україну. Хочу змінювати нашу батьківщину на краще», – розповідає Михайло.

  Ростислав Ільницький отримав 200 балів із фізики. Він вважає, що це дуже потрібний предмет, адже він навчив його краще розуміти математику. Планує поступати у Київ на програмування. Покидати Україну не хоче.

  До слова: Здати зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів – мрія чи не кожного абітурієнта. Але щоб отримати найвищу кількість балів, потрібно добре постаратися. Це знають із власного досвіду герої цієї статті. Кожен із них отримав 200 балів з англійської мови та показав чудові результати на тестах із інших предметів. Більше читайте у матеріалі – “ЗНО на 200: який вибір роблять прикарпатські рекордсмени”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!