В Івано-Франківську обговорили презентацію Верховинщини в обласному центрі

Сьогодні, 11 вересня, у приміщенні Івано-Франківської міської ради проведено спільне засідання Оргкомітету представників Верховинської районної ради, Верховинської райдержадміністрації та Івано-Франківської міської ради з питання проведення Дня Верховинщини в місті Івано-Франківську 24 вересня 2017 року, яке провів перший заступник міського голови Микола Вітенко.

З верховинської сторони участь у засіданні взяли заступник керуючого справами виконавчого апарату Верховинської районної ради Василь Нагірняк, заступник голови Верховинської райдержадміністрації Світлана Уршеджук, а також представники структурних підрозділів міської ради, які залучені до організації проведення презентаційного заходу.

Обговорено та проаналізовано хід проведення організаційних заходів з презентації Верховинського району в обласному центрі.

Василь Нагірняк ознайомив присутніх на засіданні Оргкомітету з Програмою урочистих та культурно-мистецьких автентичних заходів, яку верховинці демонструватимуть на сцені площі Ринок для жителів Івано-Франківська та гостей Прикарпатського краю.

Світлана Уршеджук поінформувала присутніх про проведену роботу райдержадміністрацією та районною радою з підготовки презентаційного заходу в обласному центрі, про хід реалізації спільного розпорядження РДА та районної ради «Про проведення «Дня Верховинщини в м. Івано-Франківськ» від 11 вересня 2017 року №258/77-р.

Про проведення вперше в області такого презентаційного заходу домовилися раніше під час ділової зустрічі голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та міський голова  Івано-Франківська Руслан Марцінків. Це своєрідна презентація культурно-мистецької автентики та широкої програми економічно-інвестиційних, туристично-відпочинкових можливостей Верховинського району для жителів Івано-Франківська, всього Прикарпаття та гостей нашого чарівного, мальовничого краю.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!