В Івано-Франківську обговорили проблеми реформування місцевого самоврядування

  • В Івано-Франківську з ініціативи регіонального відділення Асоціації міст України відбувся круглий стіл на тему «Підвищення ефективності реформування інституту місцевого самоврядування шляхом змін до чинного законодавства».

    Партнерами заходу виступили обласний Офіс реформ та ГО «Громадський інститут аналітики». У заході взяли участь депутати місцевих рад, науковці, голови об’єднаних територіальних громад, громадські діячі, представники ЗМІ.

    Модератор зустрічі, директор Інституту гуманітарної підготовки і державного управління Дмитро Дзвінчук акцентував на психологічній готовності людей до змін. «Кожен з нас вимагає стабільності і порядку в державі. Водночас, часто-густо не можемо навести лад у власній оселі – у селі чи в місті. Саме належній організації життя має сприяти децентралізація, бо це шанс, який дає можливість наводити порядок у державі, починаючи з найнижчого рівня», – наголосив Дмитро Дзвінчук.

    Експерт з реформування місцевого самоврядування Руслан Панасюк зазначив: «Минуло два роки від старту реформи, а саме 1 квітня 2014 року схвалено Концепцію  реформування місцевого самоврядування в Україні. Повноваження, ресурси та відповідальність повною мірою мають бути передані на рівень об’єднаних територіальних громад. Схвалення змін до Конституції України в частині реформування місцевого самоврядування остаточно підтвердить незмінність курсу нашої держави до європейської спільноти».

    Нагадаємо,  В Івано-Франківську розповіли, яку суму виділено на децентралізацію.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!