В Івано-Франківську облаштовують антикишеню

 • На перехресті вулиць Галицької та Військових ветеранів у Франківську, завершується реконструкція ділянки тротуару, на якій буде облаштовано “антикишеню”. Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак:

  “Такий елемент дизайну вулиць є відносно новим для українських міст, але в інших європейських країнах та деяких розвинених країнах світу антикишені на перехрестях і пішохідних переходах є звичним явищем уже десятки років”, – пише Смушак.

  Він розповідає, що це допоможе забезпечити безпеку пішоходам, адже водії їх бачитимуть здалеку. Крім цього, додаткова площа тротуару дозволить облаштувати правильне пониження перед пішохідним переходом, для забезпечення максимальної зручності пересування, особливо людей з інвалідністю та інших маломобільних людей.

  Михайло Смушак каже, що дане рішення жодним чином не вплине на рух транспорту та пропускну здатність, оскільки антикишеня не зачіпає смугу руху, а покриває лише ту зону в межах переходу, на якій було заборонено паркуватися:

  “Станом на сьогоднішній день підрядною організацією виконано монтаж нової бордюрної лінії та засипка основи тротуару. Роботи з мощення хідника плиткою, заплановано завершити до кінця поточного тижня, за умови сприятливих погодних умов”, – розповідає він.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську продовжує руйнуватися архітектурна пам’ятка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!