В Івано-Франківську обласна ТВК вирішувала чи стане Марія Ткачук депутатом облради

 • 10 лютого Івано-Франківська обласна виборча комісія (ОВК) зібралася на чергове засідання. На порядку денному – старе питання щодо визнання депутатом обласної ради Марію Ткачук. Стосовно цього питання є рішення суду, більше того вже відкрито виконавче провадження.

  Комісія зібралася в необхідній кількості для прийняття рішення, проте голоси розділилися. Семеро представників проголосували “за”, а троє – утрималися. Рішення не пройшло.

  Також, на засіданні комісії згадали, що на Прикарпатті є ще два випадки, коли депутати обласної ради суміщають свій мандат з посадою заступника міського голови. Йдеться про свободівця Миколу Вітенка (перший заступник міського голови Івано-Франківська) та представника “Батьківщини” Олександра Левицького (заступник міського голови Івано-Франківська). То чому ж заступнику Сергію Коцюру не можна суміщати мандат депутата обласної ради з посадою заступника міського голови Коломиї?

   

  Так, комісія збереться ще раз, щоб поговирити про те, чи стане Марія Ткачук (кандидат до обласної ради від “Самопомочі”, яка наступна у списку) депутатом, чи ні.

   

  Раніше ми писали, що суд зобов’язав зареєструвати Марію Ткачук депутатом обласної ради.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!