В Івано-Франківську оголосили конкурс малюнку «Моя українська сім’я»

В рамках відзначення Дня Матері та Міжнародного Дня сім’ї Департамент молодіжної політики та спорту оголошує конкурс на кращий малюнок серед дітей віком від 5 до 16 років.

Намалюйте свою родину у вишиванках та візьміть участь у конкурсі «МОЯ українська сім’я». Роботи приймаються до 15 травня 2016 року за адресою вул. Грушевського 21, 8 поверх, каб. 816. Повідомляє сайт МВК.

«З метою формування духовності, моральності та родинних цінностей у дітей, ми вирішили провести такий конкурс, адже дуже важливо створити належні умови для творчого розвитку прийдешнього покоління» – зазначила заступник директора департаменту молодіжної політики та спорту Ірина Рохман.

З метою залучення та відзначення максимальної кількості дітей конкурс поділений за віковими категоріями, адже рівень підготовки і креативного бачення у кожного різний. На разі формується склад професійного журі та розпочинається прийом малюнків. Про результати конкурсу буде повідомлено на сайті міської ради та на сторінці департаменту молодіжної політики та спорту у мережі facebook.

Нагадаємо, У Коломиї відбувся конкурс серед маленьких красунь.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!