В Івано-Франківську підрядники роблять роботи «на бороду»: Марцінків розповів про те, що не вистачає коштів на поточні роботи

 • Є ряд об’єктів, які треба доробити в Івано-Франківську, хоча роботи затягуються через фінансування, розповідав міський голова територіальної громади Руслан Марцінків телебаченню “РАІ”, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «Є об’єкти, які розпочаті і незавершені, а ми розуміємо, що якщо вони постоять, то потім, щоб їх доробити, треба буде значно більше коштів, – сказав Марцінків. – Тому пробуємо завершувати. Важко це, непросто йде, але використовуємо літній період часу, щоб це зробити».

  Основна проблема у тому, що тижнями казначейство не пропускає кошти. Наприклад, цього тижня сказали, що кошти ніякі пропускати не будуть, окрім заробітних плат.

  Не може ніхто сказати, скільки це буде тривати, адже величезні витрати йдуть на виплати військовим і це правильно, вважає він.  Та й всі розуміють, що коштів, які надходять від міжнародних партнерів, державі недостатньо.

  «Тому хочеться подякувати підрядникам, які розуміють і роблять в борг розмітку, поточний ремонт, постачають асфальт, щоб залатати ями, і зробити елементарні речі», – каже очільник Івано-Франківська.

  Він додає, що вони намагаються, якось вирішувати проблеми із фінансуванням. Зокрема, шукають гроші на матеріали, а підрядник погоджується робити роботи «на бороду».

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Руслан Марцінків вважає, що потрібно забезпечувати нові військові частини, адже військові не сталеві.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!