В Івано-Франківську планують запровадити електронний квиток

 • Сьогодні, 19 січня, в Івано-Франківську відбулись громадські обговорення з приводу запровадження у маршрутках, автобусах та тролейбусах міста електронного квитка.

  “Є кілька змін та нововведень, які потрібно внести. Так, оплата проїзду та пільговий (в т.ч. безкоштовний) проїзд проводитиметься з моменту обладнання пасажирського транспорту системами для автоматизованого  обліку оплати проїзду, але не пізніше 01.01.2019 р. для пасажирського транспорту КП «Електроавтотранс» та 01.01.2020 р. – для всіх одиниць міського пасажирського транспорту автобусної мережі Івано-Франківська незалежно від форми власності” , – розповів Олег Ганчак, начальник управління транспорту та зв’язку.

  За словами Ганчака, процес переходу на електронний квиток завжди супроводжується труднощами, і щоб їх вирішити, вивчається досвід інших міст України, де справа вже зрушила з місця. Документом, котрий даватиме підставу для безкоштовного проїзду, стане картка франківця.

  На перших етапах – протягом перехідного періоду в один-два роки – ще існуватиме звичайний квиток. Всі ці зміни потрібні в тому числі і для того, каже Олег Ганчак, щоб позбавити водія від контакту з валютою та допомогти в аналізі потоку пасажирів.

  Зі змінами можна ознайомитись у проекті рішень.

  Читайте також: Руслан Марцінків заявляє, що не прийме ультиматум перевізників

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!