В Івано-Франківську презентували книгу-життєпис міста

 • В Івано-Франківську відбулась презентація книги під назвою “Життєпис Івано-Франківська”. Її співавторами виступили краєзнавці Роман Діда та Володимир Устинський.

  Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“.

  За його словами, книга містить близько 800 сторінок. Під однією обкладинкою вмістили історію міста протяжністю 280 років.

  “Тож читач в будь-якому віці, взявши видання в руки, може повернутись у минуле Івано-Франківська. Бо усі імена мешканців міста, вулиць та й назви самого міста збережені за їх історичним звучанням. Читаючи книгу, можна пройтися старими вулицями міста, зайти у тогочасні кав’ярні, побачити будинки з минулого. Зустрітися та познайомитися з мешканцями міста, гостями та історичними постатями. Бо написана книга, спираючись на дослідження знаних краєзнавців”, – зазначає Марцінків.

  Прочитавши книгу, можна зрозуміти циклічність подій, які відбувалися в місті, і як все повторюється.

  “Так, змінюються технології, але відчуття людей, об’єднання міста, приєднання сіл, вплив воєн на Івано-Франківськ – все має свої паралелі із сучасністю. Тому це надзвичайно важлива робота. Хочу подякувати авторам за титанічну, ґрунтовну працю”, – додав міський голова.

  Читайте також: “Крізь віки”: у середмісті Франківська міми збирають кошти на ЗСУ 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!