В Івано-Франківську пройде хода пам’яті за загиблими в Іловайському котлі

В Івано-Франківську пройде хода пам’яті за загиблими в Іловайському котлі та марш Нескорених до Дня Незалежності.

Про це повідомили у міській асоціації учасників АТО.

“До уваги учасників АТО/ООС, волонтерів, жителів міста та області! У суботу 24.08 в 12:00 розпочнеться хода пам’яті за загиблими Героями в “Іловайському котлі” та марш Нескорених до Дня Незалежності! Збір в 11:00 біля Катедри!”, – пише Василь Андріїв, заступник голови асоціації.

В 11:30 у Кафедральному соборі Святого Воскресіння відбудеться літургія за загиблими воїнами. Після цього розпочнеться хода пам’яті до Меморіального скверу, запалювання свічок та хвилина мовчання. Далі – молитва на Вічевому Майдані.

“Наш святий обов’язок – пам’ятати і шанувати! Прийди, запали свічку та вшануй пам’ять полеглих Героїв!”, – додає Василь Андріїв.

Нагадаємо, Іловайськ – чи не найтрагічніша сторінка історії незалежної України. Саме в ці серпневі дні минає два роки відтоді, як тисячі українських добровольців полягли на сході, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Про цю трагедію, на жаль, чомусь прийнято згадувати лише напередодні її чергової річниці. А найгірше те, що остаточна кількість загиблих там досі не відома.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!