В Івано-Франківську пройшов лікарський семінар у форматі телемосту

 • 8 листопада в обласному центрі Прикарпаття відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» за участю медиків з м. Києва, Івано-Франківська, Чернівців та Ужгорода.

  Засідання відкрилось вітальними словами доктора медичних наук, професора кафедри управління охорони здоров`я НМАПО ім. П. Л. Шупика Ніни Гойди та представників областей-учасниць семінару.

  Від імені прикарпатських лікарів подякувала за можливість щороку збиратись і продовжувати безперервне навчання начальник відділу організації медичної допомоги населенню і медицини катастроф ДОЗ ОДА Ліліана Сабадаш. Вона побажала успіхів та плідної праці всім учасникам заходу.

  Лекції читали кандидати та доктори наук, професори Одеського національного медичного університету, Дніпропетровського національного університету, НМАПО ім. П. Л. Шупика, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Харківської медичної академії післядипломної освіти тощо.

  Серед важливих тем, що розглядались: «Хронічні цереброваскулярні розлади: причини, наслідки, підходи до профілактики і лікування», «Мукоактивні препарати при лікуванні негоспітальної пневмонії», «Навіщо лікарю фармакокінетика: як отримати очікуваний ефект», «Синдром головокружіння в загальнотерапевтичній практиці» та інші.

  Деякі лекції були зачитані в інтерактивній формі: учасники отримали пульти для голосування і мали змогу показати свою згоду або незгоду з певними науковими висновками.

 • За підсумками семінару проведено тестування та вручення сертифікатів учасникам заходу.

  Нагадаємо, Рогатинську центральну районну лікарню очолив калуський нейрохірург

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!