В Івано-Франківську проводять унікальну ультразвукову діагностику

У лікувально-діагностичному центрі «Гал-Діагност», що в міському пологовому будинку, з’явився ультрасучасний УЗД-апарат Siemens Acuson S2000, який виконує цифрову обробку ультразвукового сигналу і дає можливість провести тривимірне (3D) та чотиривимірне (4D) ультразвукове дослідження.

Порівняно зі звичайним двомірним УЗД, тут фахівець може отримати більш точну інформацію, а також максимальний її обсяг.

УЗД ГАЛ Діагност

Йдеться про багатофункціональний апарат преміум-класу для проведення досліджень у галузях кардіології, ангіології, акушерства і гінекології, гастроентерології та багатьох інших.
Однією із переваг цієї УЗД-установки є об’ємні дослідження плоду, куди входить режим амніоскопії. Технології, що використовуються в цій моделі, дозволяють проводити волюметричні та векторні дослідження плода. Що це означає?

3D-діагностика дає можливість побачити об’ємне зображення плода, а 4D – відтворює його рухи. Це дозволяє не тільки побачити дитину в кількох просторових вимірах, але й записати на DVD-диск всі рухи малюка. Тобто можна споглядати дитину в режимі онлайн.

Крім того, апарат дає змогу навіть побачити, на кого з батьків буде схожим малюк, можна розгледіти все до найдрібніших деталей: очі, вираз обличчя, як дитина відкриває і закриває ротик, порахувати пальчики на ручках і ніжках.

дитина

Важливо, що саме завдяки таким видам діагностики можна виявити різноманітні вади та порушення розвитку у ранній термін. Наприклад, вади серця дитини, які найважче роздивитися – їх можна розпізнати тільки після 28 тижнів, а це вже трохи пізно. Цей апарат дозволяє побачити ваду вже після 20 тижнів. Тобто є аж вісім тижнів для вчасної корекції.

До речі, підозру на наявність таких вад можна вважати медичним показанням для проведення чотиривимірного дослідження. Лікарі здатні оцінити різні частини тіла плода у трьох проекціях одночасно, що дуже важливо для виявлення аномалій внутрішньоутробного розвитку плода.

Надважливою функцією, доступною тільки системі S2000, є зсувнохвильова еластографія – унікальна технологія візуалізації, яку застосовують під час обстеження утворень на молочній та щитовидній залозах. Цей метод діагностики не потребує втручання в організм і є альтернативою біопсії.

Завдяки зсувнохвильовій еластографії можна на ранніх стадіях діагностувати рак і запобігти болісному лікуванню.

Також за допомогою цього УЗД-апарата можна проводити діагностику чоловічих зовнішніх статевих органів.

Окрім УЗД, в «Гал-Діагност» виконують:

  • малі гінекологічні операції;
  • лікування безпліддя;
  • лікування патологічних станів шийки матки;
  • кольпоскопію;
  • діатермокоагуляцію;
  • кріодеструкцію;
  • лабораторні обстеження.

Амбулаторний консультативний прийом проводить професор Наталія Геник.

Адреса: вул. Чорновола, 49, приміщення міського пологового будинку, другий поверх (праве крило).

Тел.: (096)9572119, (066)4577097, (0342)750197.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!