Прикарпатських працівників культури нагородили грамотами в честь свята

 • Сьогодні, в день святкування професійного свята працівників культури, в Обласній філармонії ім. Іри Маланюк відбулося урочисте відзначення кращих працівників культури та майстрів народної творчості.

  Вітали їх заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова обласної ради Юрій Черневий та начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак.

  Вітаючи фахівців галузі культури та майстрів народного мистецтва, Ігор Пасічняк зазначив, що їхня робота, яку вони втілюють у життя, набуває все більшої популярності. Зокрема за останні роки на Прикарпатті активно проводяться різного роду фестивалі, які досягли неабиякої популярності, як в області, так і за її межами, та навіть за кордом. Посадовець пригадав високий рівень проведення масштабних фестивалів «Карпатський простір» та «Порто Франко ГогольFest».

  Нагадаємо, У Калуші пройде фестиваль індійської культури

  «Завдяки тій любові, яку  ви вкладаєте у свою роботу, про Прикарпатський край дізнається все більше людей. Туристи, гості та навіть самі мешканці області можуть споглядати неосяжність ваших талантів під час проведення заходів різних ґатунків. Дякуємо вам, що розбавляєте наше буденне життя яскравими барвами», – додав Ігор Пасічняк.

 • Опісля, за вагомі заслуги в галузі культури та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, кращих з кращих було нагороджено почесними грамотами від Міністерства культури України та обласної державної адміністрації.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!