На Прикарпатті розказали, що робити, якщо ви знайшли уламки ракети

 • Два дні тому збили російську ракету над територією Івано-Франківської області. Про те, що робити, якщо ви стали свідком польоту ракети чи побачили уламки збитої ракети розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише “Галицький кореспондент“.

  Вона наголошує, що треба бути особливо пильними та обережними. Адже війна триває, а ворог продовжує наносити ракетні удари і по нашій області.

  “Хочу застерегти: навіть уламки збитих ракет, що впали на землю, несуть небезпеку життю, – акцентує Онищук. – Адже бойова частина ракети містить потужний заряд вибухівки, а ракетне паливо для двигуна складається з токсичних хімічних речовин.

  Перехоплені силами ППО ракети не завжди вибухають у повітрі. Частини, що впали на землю, можуть детонувати будь-якої миті. При цьому лише спеціалісти-вибухотехніки спроможні оцінити можливі ризики.

  Що робити, якщо ви побачили уламки збитої ракети:

  • не підходьте близько, не торкайтесь і не рухайте,
  • викликайте поліцію та рятувальників,
  • зверніться по допомогу до місцевої влади,
  • залишайтеся поза зоною ураження на відстані 100-150 метрів,
  • не дозволяйте наближатися до уламків інших – це дозволить зберегти здоров’я та життя.

  “Важливо! Не фотографуйте уламки та не викладайте в інтернет, адже це може вказати ворогу на місце розташування елементів нашої системи ППО. Будьмо відповідальними! Все буде Україна!”, – підсумувала Онищук.

  Де збили ворожу ракету над Прикарпаттям “Галицький кореспондент” написав тут.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!