В Івано-Франківську розкажуть про особливості законодавства про малу приватизацію

 • 12 грудня, в середу, в Івано-Франківську відбудеться тренінг для органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області щодо особливостей приватизації комунального майна у зв’язку із прийняттям закону про малу приватизацію.

  Однією із найспішніших реформ в Україні вважається реформа у сфері закупівель через систему Prozorro. Новий проект «Prozorro.Продажі» покликаний перенести позитивний досвід закупівель у сферу продажів майна.

  Згідно з новим Законом України “Про приватизацію”, під малу приватизацію підпадає не тільки нерухомість або пакети акцій, але й рухоме майно і багато чого іншого.

  «У ProZorro.Продажі ми розвиваємо співпрацю із громадськістю по всій країні для того, щоб підсилити людей і дати в руки більше контролю та залученості в політичний процес, – переконує менеджер по роботі з органами місцевого самоврядування системи «Prozorro sale» Олексій Мовчан. – Для мене це схоже на завантаження нового аплікейшна на смартфон. Наприклад, як раніше жили без Google Maps, Booking чи Foursquare, коли подорожували? Треба було мати паперову карту, вміти нею користуватися, мати компас. Зараз ви маєте три простих додатки, які завантажуєте за 10 хвилин. Те саме і для міст. Ви керуєте ним повільно, неефективно, потім – бац і завантажили додаток ProZorro.Продажі і у вас +20-200 млн в бюджет. Побудували нормальні дороги. Після того, бац – і запустили петиції, чи громадські бюджети в місті. Це все вас прокачує як місцевого політика, а потім під нові вибори ви збираєте політичні плоди з того саду місцевих реформ і переобираєтесь на новий термін»

  12 грудня, у середу, о 10.00 у готелі «Станіславів» відбудеться тренінг для представників органів місцевого самоврядування.

  На тренінгу Олексій Мовчан розкаже про що таке «Прозоро.Продажі» і що отримають міста від використання платформи; як продати комунальне майно (Закон про малу приватизацію: основні аспекти та алгоритм дій) та для чого в Україні створять Єдиний реєстр комунального майна.

 • Крім того, експерт Transparency International Ukraine Катерина Цибенко розповість про Рейтинг прозорості та як містам Прикарпаття стати прозорішими та інвестиційно привабливішими.

  Нагадаємо,  міста Івано-Франківськ, Київ та Вінниця стали лідерами рейтингу прозорості інвестиційного сектору за результатами аналізу організації Transparency International Україна.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!