В Івано-Франківську розпочали підготовку до місцевих виборів

Учора відбулася нарада у керуючого справами виконавчого комітету міської ради Андрія Лиса з питань проведення місцевих виборів на території Івано-Франківська. На нараді визначили основні завдання, які необхідно виконати органам виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

До 6 вересня буде сформована міська виборча комісія, для роботи якої виконавчий комітет міської ради виділяє приміщення,  надає необхідний інвентар та оргтехніку.

Відповідно до частини 4-ї статті 56 Закону «Про місцеві вибори», до 9 вересня виконавчий комітет визначить та обладнає місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів. Відповідні служби зобов’язано підтримувати в належному стані стенди для передвиборчої агітації та взяти їх під охорону, а з 24.00 год. 23.10.2015р.  очистити від матеріалів передвиборної агітації стенди, тумби.

До 14 вересня відділ ведення Державного реєстру виборів підготує подання до міської виборчої комісії відомості про кількість виборців, які проживають на території міської ради. Відповідно міська виборча комісія до 17 вересня утворить територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів міської ради, і відділ ведення Державного реєстру виборів передасть ці відомості в ЦВК.

Дільничні виборчі комісії будуть утворені до 9 жовтня, виконавчий комітет зобов’язаний повідомити міську виборчу комісію про їх місцезнаходження. До цього терміну відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету, керівники установ і організацій зобов’язані забезпечити умови для роботи ДВК, для належної організації цієї роботи за кожною виборчою дільницею закріплюються куратори – працівники виконавчого комітету міської ради. Зокрема заплановано впорядкування територій, прилеглих до виборчих дільниць, забезпечення їх належного освітлення, перевірка стану пожежної безпеки приміщень, здійснення телефонізації.

До 11 жовтня до ДВК будуть передані попередні списки виборців та іменні запрошення, а до 22 жовтня – уточнений список виборців.

З дня передачі бюлетенів на виборчі дільниці буде забезпечена їх охорона органами правопорядку аж до завершення та підведення підсумків виборів.

images (1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!