В Івано-Франківську розповіли про орієнтири для новостворених ОТГ

 •  Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування презентували стратегії розвитку двох нових ОТГ – П’ядицької та Космацької.

  “Стратегія розвитку П’ядицької ОТГ до 2027 року є не стільки адміністративним документом, скільки договором громадської згоди, за яким влада громади бере на себе певні зобов’язання. Це задання орієнтирів для всіх, перспективи для бізнесу, інвестиції”, – розповів Петро Гайдейчук, голова П’ядицької ОТГ.

  За його словами, пріоритетними напрямками розвитку громади були обрані безпечне середовище, якість життя та економічне зростання.

  “Космацька ОТГ у своїй Стратегії розвитку до 2025 року вирішила зробити окремий акцент на розвитку туризму та людського капіталу. Адже саме робота у цих двох напрямках може дати найбільший ефект для економічного зростання”, – зазначив Іван Лесюк, перший заступник голови Космацької ОТГ.

  Директор центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк додав, що наявність стратегії розвитку є вимогою часу, адже слід використовувати всі наявні ресурси для досягнення своєї мети.

 • Нагадаємо, на Прикарпатті можуть з’явитися Яблунська та Солотвинська ОТГ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!