В Івано-Франківську розповіли, як розвиватимуть туристичну привабливість регіону

Сьогодні, 29 січня, відбулася презентація проекту «Івано-Франківська область – край для туризму». Проект іміджевий, показовий для області, спрямований підвищити туристичну привабливість регіону.

Проект розробили у 2013 році, наступного року підписали грантову угоду. Проект націлений на підтримку соціально-економічного розвитку Прикарпатського краю. Програма чинна до 2020 року. На цей рік передбачено фінансування в розмірі мільйон гривень.

На презентації присутні представники Верховинщини та Галицького району.

На території області діятиме літня школа, де протягом семи днів проведуть інтенсив з підготовки фахівців у галузі туризму. У рамках проекту розпочнуть будівництво в Галичі та Ільцях Верховинського району, будуть створені відеопрезентації українською та англійською мовами. Триває створення веб-сайту проекту, наразі він працює в тестовому режимі. Контент для ресурсу буде збиратися кількома мовами.

Крім того, в рамках проекту надаватимуть юридичні онлайн консультацій для представників місцевого самоврядування. Пропонують три форми: запитання онлайн, відповідь на яке можна отримати протягом доби; у письмовій формі – відповідь за 5-7 днів, та виїзд представників на місце.

Садиби на території області будуть трьох категорій. Відібрано 100 садиб з 10 районів області, ті, які пройдуть категоризацію, отримають лайт-бокси, стануть візитівкою області і будуть рекомендовані для туристів.

IMG_0048

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!