В Івано-Франківську СБУ “знешкоджує” терористів

 • Упродовж 25-26 листопада 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області проводить планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

  Тренування відбудуться в обласному центрі в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння, інформує Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області

  У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

  Управління СБ України в Івано-Франківській області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, і з розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

  Нагадаємо, президент Зеленський призначив нового керівника СБУ на Франківщині

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!