В Івано-Франківську шукають охочих допомогти плести кікімори

 • Франківська адвокатка Альона Помазановська шукає добровольців, які допоможуть плести кікімори для воїнів, які нас захищають. Каже, проблем багато, потрібні і гроші, і конкретні нитки, а найбільше – люди.

  Кікімори мають свою особливість. Кожну з них плетуть для конкретного бійця. Треба знати його зріст, треба знати, де саме він знаходиться, щоб розуміти плести повністю зелені, чи може потрібно додавати відтінки сірого або бежевого. А ще треба знати, яку боєць роботу виконує на війні, від цього теж залежить, яку робити кікімору.

  «Мурашки по тілу йдуть від того, як до хлопців доходить кікімора, і вони присилають фотографії зі словами «це крута штука, бо 30 секунд і нас нема». І ти розумієш, що ти дотичний до їх перемог», – емоційно ділиться Альона.

  Розповідає, що приймають у дар всі тканини відтінків зеленого кольору. Добре, щоб це була бавовна або льон. Словом, натуральна тканина, бо піклуються і про безпеку.

  Мета кікімори – розмити образ людини. Щоб його не видно було ані на землі, ані з повітря. Відтак вона має бути ще й досить об’ємною. Саме цю роль і додають пучки.

  «Мені треба щодня мати якусь справу, яка буде давати розуміння, що я щось роблю для хлопців, які там, – пояснює важливість праці волонтерка. – Бо у нас всі хочуть перемоги, кожен криком кричить, що волонтерить, а кікімори плести нема кому. А волонтерство це ще й фізична праця. Не треба приходити з 9 до 21, кожен приходить на стільки на скільки у нього є часу».

  Одну кікімору плете вісім осіб три дні. Якщо терміново горить, то найскоріше їм вдавалося вкластися у дві доби. Але тоді повні два дні працювали шість осіб. Зрештою, крім того, що сплести, кікімору ще треба скроїти і зшити.

  «Хлопці хвалять, кажуть, що наші – найкращі», – усміхається адвокатка.

 • Щоб приєднатися до роботи, телефонуйте у центр: +380 (68) 970 56 79, Оксана.

  Також додамо, що аби плести кікімори треба знати загальні правила. Тут не говорять про погане, не дивляться новини і щоразу приходять плести кікімори тільки із позитивним настроєм.

  Тож, акцентує волонтерка, якщо є бажання допомогти наблизити перемогу, долучайтесь не словом, а ділом. Фінансову допомогу можна донатити на рахунок Ігоря Дільного: 5167803204960723.

  Як писав раніше “Галицький кореспондент”, Івано-франківський мер виставив себе на аукціон: на підтримку армії продаватимуть зустрічі з відомими людьми.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!