В Івано-Франківську стартує набір у школу журналістики

Школа журналістики Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України запрошує всіх бажаючих спробувати свої сили у цікавій та популярній професії.

Програма школи передбачає теоретичний курс основ журналістики та практичні заняття, під час яких слухачі створюватимуть теле-, радіо-, інтернет- та друковані матеріали для засобів масової інформації.

Це допоможе нналежно підготуватися до вступу та творчого конкурсу, який є обов’язковим на всіх факультетах журналістики провідних ВНЗ України.

За три роки роботи випускники школи стали активними учасниками медійного простору України і світу: понад дві сотні публікацій у місцевій пресі та інтернет-виданнях, десятки радіо- та телематеріалів, які вийшли в ефір.

Зокрема, було створено цикл телевізійних нарисів про прикарпатських героїв Небесної сотні та ряд резонансних відеозвернень щодо знакових подій в Україні, одне з яких продемонстроване у Відні під час проведення круглого столу за участю журналістів із різних країн.

Випускники школи журналістики сьогодні є студентами факультетів журналістики івано-франківських, київських, львівських, чернівецьких вишів, а також опановують обраний фах у Кракові та Варшаві.

Заняття у школі безкоштовні. Запис слухачів школи проводиться за адресою:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 25.
Телефони для довідок: 0666770726; 067 214 60 11; 0969759353; 03422 304 28

Перше заняття відбудеться у суботу, 26 вересня 2015 року, об 11 годині
у конференц-залі (вул. Січових Стрільців, 25).

ldBiHP8sUts

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!