В Івано-Франківську СТО безкоштовно ремонтує автомобілі для ЗСУ

 • Понад 70 автомобілів для Збройних сил України безкоштовно відремонтували майстри одного з автосервісів Івано-Франківська від початку повномасштабної війни.

  Мікроавтобуси та пікапи на СТО привозять волонтери, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Керівник автосервісу Олександр Білий розповів, що часто волонтери консультуються з працівниками сервісу, які саме варто купляти автомобілі.

  “Більшість запчастин до автомобілів знаходимо ми. Доставляємо та встановлюємо їх. Буває, що запчастини волонтери привозять з-за кордону”, — каже Олександр Білий.

  Зараз на СТО ремонтують п’ять автівок, які поїдуть на фронт. Один з пікапів привезли з Румунії. Менеджер автосервісу Петро Білий каже, машина була у поганому стані.

  “Були проблеми з рамою. Вона була дуже погано варена. Також по ходовій багато питань було. Зараз ми ще очікуємо на запчастини. Замінимо їх і автомобіль буде готовий виконувати свою роботу. Військовим найбільше підходять пікапи. Можна речі завантажити, бійці можуть заскочити за потреби. Але головне, щоб був повний привід”, — розповідає Петро Білий.

  Чоловік за ремонт автомобілів для ЗСУ не вимагає платні: “Якщо я не на передовій, то нехай хоч моя робота буде там”.

  За словами керівника автосервісу Олександра Білого, якість автівок, які приганяють на ремонт, зараз дещо гірша, ніж на початку вторгнення РФ в Україну.

  Читайте також: В Івано-Франківську діти збирали гроші для ЗСУ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!