В Івано-Франківську створили комунальне підприємство «Муніципальні ринки»

 • В Івано-Франківську створили комунальне підприємство «Муніципальні ринки». Відповідне рішення прийняли сьогодні, 28 січня, на засіданні сесії міської ради.

  До слова, нещодавно міський голова Руслан Марцінків заявив, що основна мета створення такого підприємства – повернути під контроль міської ради центральний ринок на вулиці Дністровській, 5, навколо якого вже другий рік тривають суперечки.

  Сам ринок є у комунальній власності та вже багато років переданий в оренду фірмі «Торговий сервіс».

  «Вирішили створити комунальне підприємство «Муніципальні ринки» Івано-Франківської міської ради. І заодно затвердили його статут. Це є наша спроба повернути продуктовий ринок у комунальну власність. Не кажу, що все буде ідеально, але продуктовий ринок має бути у власності громади. Погоджуєтесь?», – відзначив Руслан Марцінків днями на засіданні виконавчого комітету.

  Сьогодні депутати міської ради 34 голосами «ЗА» підтримали таке рішення.

  Нагадаємо, у лютому минулого року об’єкт взяли під контроль силовики з Києва. А у червні директор “Торгового сервісу” Ігор Халаменда з адвокатом та групою молодиків прийшли на Центральний ринок Івано-Франківська, аби повернути його собі. Після того справа пішла у суди.

  У проєкті статуту нового підприємства йдеться, що воно створене для «надання якісних послуг (робіт, товарів) для реалізації інтересів Івано-Франківської міської територіальної громади та досягнення економічних і соціальних результатів діяльності з метою отримання прибутку; здійснення діяльності щодо належного утримання та управління об’єктами комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, переданими на баланс та/або закріпленими на праві господарського віддання за Підприємством у порядку, визначеному законодавством і в межах, визначених цим Статутом.

  Статутний капітал КП «Муніципальні ринки» становить 1 000 000,00 грн і формується впродовж одного року з дня державної реєстрації підприємства.

  До слова,  мер Франківська хоче повернути ринок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!